English Version

Новини | Контакт | Зворотний Звязок

 

Головна

Розвивання Завдання 

Спільність

Довідник

   

Членська Обслуга
(Захищений Пароль)

  


March 11, 2003

Навчально-координаційний центр сільськогосподарських дорадчих служб

м.Київ, вул.Суворова, 9, офіс 110, тел./факс : 044 451 44 56
E-mail: office@dorada.org.ua
Web-site: www.dorada.org.ua 

ПРЕС PЕЛІЗ

Для негайного розповсюдження                                Контакти:
11 березня 2003 року                                                      Ігор Вуйцик, тел.(044) 451 44 56

ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ІЗ СТВОРЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНА  АСОЦІАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ДОРАДЧИХ СЛУЖБ УКРАЇНИ

11 березня 2003 року за ініцативи експертів 17 сільськогосподарських дорадчих служб та Навчально-кординаційного центру, проведено Установчі Збори із створення Всеукраїнської громадської організації Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб. Метою створення асоціації є сприяння покращенню добробуту сільського населення та комплексному розвитку сільської місцевості, через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок жителів села та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації.

Асоціацію створено за ініціативи представників існуючих сільських дорадчих служб та центрів підтримки приватних господарств. Всеукраїнська громадська організація ставить за головну мету сприяти подоланню бідності та підвищенню рівня життя сільського населення, збільшенню прибутковості господарств усіх типів. Вона покликана стимулювати створення дорадчих служб у тих областях, де їх ще немає,  створити передумови для офіційного визнання і впорядкування дорадчої діяльності, сприяти полегшенню доступу жителів села та сільгосптоваровиробників до суспільно-необхідних дорадчих послуг, що не є привабливим для комерційних консалтингових фірм.

Асоцацію створено також з метою допомоги експертам дорадчих служб краще обслуговувати їх безпосередніх клієнтів фермерів, крупні реформовані господарства,  особисті підсобні господарства, жителів села та сільські територіальні громади. Це дасть можливість сільськогосподарським товаровиробникам та сільським жителям легше пристосуватися до умов ринку, вигідніше продавати свою продукцію і дешевше купувати засоби виробництва, відстоювати свої конституційні права на землю та майно, розвивати малий та середній бізнес у сільській місцевості.

Дорадчі служби вже проводять свою діяльність в 17 областях України. Велику роль тут відіграли проекти міжнародної технічної допомоги. Для координації діяльності, обміну матеріалами, організації навчання спеціалістів цих служб, їх інститутуційного становлення  створено Національну Асоціацію сільськогосподарських дорадчих служб, виконавчим органом якої є Навчально-координаційний центр сільськогоподарських дорадчих служб(НКЦ).

Президентом Асоціації обрано Шмідта Романа Михайловича, Заступника Держсекретаря Міністерства аграрної політики.


Юридичне - Політики Таємності - Остання зміна May 11, 2005 by Becquet's Custom Programming