English Version

Розвивання Завдання

Бути інформаційне джерело, і бізнес на сприяння торгівля/ринку в сільське господарство ма сільсько-господарської промисловість в Україні.

 
Головна

Розвивання Завдання 

Спільність

Довідник

Новини  

Контакт

Членська Обслуга
(Захищений Пароль)

Зворотний Звязок


ВИСЛОВЛЕННЯ  МЕТИ

Ця висловлення мети для Aginukraine.com має намір усвідомлювати напрям, тим чому Aginukraine.com існує. Сільськегосподарство і сільське-промисловість важливе в і для Україні. В ці сфері Aginukraine.com спрямуванне до:

 1. Поліпшення аграрну базу на Україні;
     
 2. Поліпшення умови сільського життя на Україні;
     
 3. Придбання роботу для жителі села України;
     
 4. Поінформовання про питань відносно сільськегосподарство і фермерство/села України;
     
 5. Брати участь тільке в тих справах які корисні до всіх учасників.

Aginukraine.com це Канадійський власний бізнес.  Бернард Стефанюк почав ций бізнес в 1998 р.  Бернард підвищував активно Україну як можливий ринок для фермарську та сільсько-господарську промисловну  технологію,  обладнання, запасні частини, товари, обслуги, і інвестицію роки перед тим що другі бачили ций можливість. Його участь іде назад до 1992 р. і включає допомагати створити спільне підприємство на Україні в 1994 р. Бернард брав участь в Канадськім партнеру в цім спільне підприємство ще один рік і поміх в 1995 р. приготовляти вантажененя першого контейнера сільсько-господарське обладнання від Саскачевану до спільне підприємство в Україні.  Він також поміх в 1994 р. Канадському партнерови в видання перший випуск журнала і в реєстрації його в Україні.  Пізніше він самий видавав журнал Сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість в Україні в 1996-97 р. і почав працювати на Aginukraine.com в 1998 р.  Бернард уважає що майбутний виклик до роботи є розробляти інтегральну ринкову стратегію для Україну для вживану і нову фермарську та сільсько-господарську промисловну  технологію,  обладнання, запасні частини, товари, обслуги і навчання, включаючи експортування із України, фінансування імпортні чи експортні продажи, (включаючи трьох рядне домовленість), вантаження і домовлення на виробництво в Україні.  Середне до цього комунікація в тому числі новини про сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість і розповсюдження інформації. Він уважає що Aginukraine.com розвивається в інформаційне джерело і бізнес на сприяння торгівля/ринку в сільське господарство ма сільсько-господарської промисловість в Україні.

   

ЗДіЙСНЕННЯ ВИСЛОВЛЕННЯ  МЕТИ

Aginukraine.com має намір здійснювати висловлення мети через різні можливості деякі існують а другі з яких ровиваються або будут розробленні.
   

Юридичне - Політики Таємності - Остання зміна June 05, 2016 by Becquet Enterprises