Aginukraine.com
English Version

Новини | Головна | Контакт | Зворотний Зв’язок

Новини

   
Е
-ЖУРНАЛ Сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість в Україні

Видання № 6 Жовтень 2004, ISSN 1710-7474

Ций е-журнал публікується на www.aginukraine.com  у підтримці завдання їхне Висловлення мети ( http://www.aginukraine.com/umission.htm ), щоб підняти обізнаність сільськогосподарської та ферми/сільські питання в Україні, та щоб забезпечити форум для практичної інформації на різновиді тем такі як управління для ферми, зерна та домашної худоби, маркетинг, фермерьске устаткування, фермерьскі будинки, та винахідливу інформацію.  Ций е-журнал також забезпечує засоби для реклами та поширення рекламну інформацію спрямовуване до тих зайняті у сільське господарство ма сільсько-господарської промисловість з фокусом на Україну.

Співробітники запрошені подати статті (англійською та/або українською), включаючи фотографії, щоб розглянути статті для публікації.  Співробітник буде визнаний у статті та стаття буде підлягати політиці авторського права та політиці таємності www.aginukraine.com 

Редакційна стаття

Канада та Україна мають багато у спільному.  Кожна країна має довгий відкритий кордон з потужним сусідом, сусід який може бути або принаймні може здаватися при разах безмежним сильним.   Канада та Україна відкритними членами Організації Об'єднаних Націй та обидва активні у різних миротворних обов'язках.   Ніяка країна має територіальні намагання та не агресори.

Але, Канадський гисторичний досвід з своїм потужним сусідом свідчить що Канада менше мабуть буде фізично переможена в той час Український досвід свідчить це має повсюдне відношення.  Кожна країна поділяє концерни щодо економічне та культурне володарювання їхнім відповідним потужним сусідом але для України таке володарювання носить багато більше співвідношення до їй суверенітету.  Більше того, Канада не постраждала руйнування двох світових війни або геноциду її людей як Україна на приклад у 1932-1933 р. коли різні приблизні кількість призначують убиства життя між 7 та 14 мільон українських селянин (чоловіки, жінки та діти) які були ліквідовані тому що вони були українцями, та для того щоб захотіти мати українську свідомість та ідентичність, атеїстичною політичною ідеологією проконтрольованою її потужним сусідом.  Це називається Голодомор (геноцид голодом) 1932-1933 р., вплив з чого все-таки бачиться у трудності Україна переходить, з незалежності у 1991 р., щоб визначити її національну ідентичність. 

Все-таки є подібність між Канадою та Україною у співвідношенні кожна має та мусить виклепати з своєю відповідним потужним сусідом. Кожна має потенціал губити суверенітету якби надто великий фокус на одиничному співвідношення з все потужним та при разах рівно вимагаючого сусіда без погляду де кожна країна є регіонально та в світі. Співвідношення буде яке мусить бути відкрите до зміни, і яке гаразд не погоджуватися.  Потрібно буде тяжкі рішення вирішити, так як Канада не приєдналася Сполучених Штат у Іракові або тому що Україна зробити так, навіть що кожне рішення неприйняли вдома.  Потрібно ясні та вирішальні рішення на глобальних питаннь з котрих сільське-господарства одне.  Бути незалежним значить творити співвідношення з різними країнами для різних питань та маючи свою зовнішнью політику.  Кожна країна потребує ясного сенсу її ролі регіонально та в світі.  Ця редакційна стаття притягнула натхнення частково з статтєю новини у Regina Leader Post, 01-10-04, на книзі Jennifer Walsh, <<At Home in the World: Canada’s Global Vision for the 21st century - в Дома в Світі: Канадський Глобальний Зір для 21ого століття>. 

   
UKRAINIAN PARLIAMENT EXTENDS MORATORIUM ON LAND SALES UNTIL 2008.

The Verkhovna Rada on 6 October passed a new version of amendments to the Land Code, thereby extending the moratorium on the sale of farmland by individuals and legal entities in Ukraine from 1 January 2005 to 1 January 2008, Interfax reported. In June, the parliament adopted the bill that extended this moratorium to 1 January 2007, but President Leonid Kuchma vetoed it the following month (see http://www.aginukraine.com/Magazine/2004/August/August_2004.htm  and "RFE/RL Newsline," 9 July 2004). RFE/RL NEWSLINE Vol. 8, No. 129, Part II,  2004 Copyright (c) 2004. RFE/RL, Inc. Reprinted with the permission of Radio Free Europe/Radio Liberty, 1201 Connecticut Ave., N.W. Washington DC 20036. www.rferl.org 

Ukrainian farmer, Olexandr Radionov, Cherkasy oblast March 1994, on non-owned land he started farming in 1993 as a private farmer.  Private land ownership is one form of land tenure.

   

Український фермер, Олександр Родіонов, Черкаська область, березень 1994, на невласної землі він почав фермерство у 1993р. як приватним фермером.  Приватна власність землю є одна форма володіння земелі.

   

УКРАЇНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ПРОСТЯГАЄ МОРАТОРІЙ НА КУПІВЛІ ТА ПРОДАЖІ СІЛЬСЬКОГОСПСДАРСЬКОЇ ЗЕМЛІ ДО 2008. 

Верховна Рада 6ого жовтня внесла нову версію поправок до Земельного Коду, за допомогою цього простягаючи мораторій на купівлі та продажі сільськогосподарської землі для осіб та юридичних осіб в Україні з 1ого січня 2005 до 1ого Січень 2008, Інтерфакс доповів. У червні, парламент прийняв законопроект що простягнув цей мораторій до 1 січня 2007, але Президент Леонід Кучма заборонив це наступний місяць.

    

FEATURED UKRAINIAN COMPANY

This issue’s featured Ukrainian company is a farm machinery design and manufacturing company in Ukraine, the Design Bureau Berdyans’ksil’mash. 

   

Farm and agricultural related businesses wanting to be featured are asked to provide for consideration information about them including pictures and contact information.  It is requested this information be in Ukrainian and English and forwarded by e-mail to bernie.steph@aginukraine.com .

  

ПРЕДСТАВЛЕНА УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ

Представлена Українська компанія цього видання є Конструкторське бюро «Бердянськсільмаш»

   

Ферми та сільськогосподарські пов'язані підприємство бажаючі щоб представитись просяться щоб забезпечити на розгляд інформацію про себе включаючи фотографії та контактової інформації.  Проситься цю інформацію українською та англійською та відправлена електронною поштою на bernie.steph@aginukraine.com .

See attachment  BSM 

Факультету механізації сільського господарства НАУ – 75 років (Національний аграрний університет Київ http://www.nauu.kiev.ua/  )

Faculty of agricultural mechanization NAU - 75 years (the National Agricultural University of Ukraine, Kyiv http://eng.nauu.kiev.ua/  )

See attachment APU 

Виставки

Nuremberg, Germany — February 24-27, 2005 — BIOFACH, the world’s largest organic trade fair for opportunities in the organic agri-food and natural products sectors. http://www.biofach.de/

Нюрнберг, Німеччина - лютий 24-27, 2005 - BIOFACH, найбільш великий в світі органічний торговий ярмарок для можливостей у секторах органічному агро-продовольстві та природних продуктів. http://www.biofach.de/

Tokyo, Japan — March 8-March 11, 2005 — Foodex Japan, food and beverage exhibition,  foodex@convention.jma.or.jp,  www.jma.or.jp/FOODEX.

Tokyo, Японія - березеня 8 - 11, 2005 - Foodex Japan, виставка продовольство та напою, foodex@convention.jma.or.jp,  www.jma.or.jp/FOODEX.

Düsseldorf, Germany — medical exhibitions Medica and CompaMED, November 24-27, 2004 Дуселдорф, Німеччина - медичні виставки Medica та CompaMED, листопада 24-27, 2004 Web sites – веб сторінки: www.medica.de and/та http://www.messe-duesseldorf.de/compamed/

Aginukraine.com представляє службу для он-лайнове рекламування

Aginukraine.com працює підтримувати цю службу як ефективний маркетинг інструмент дозволити особам та ділам прямо внести до списку на продаж свої доми, комерційне нерухоме майно, котеджі, ферми, машини, човни, обладнання, будівельне устаткування, фермерьске устаткування, зерно, домашної худоби та інші пункти вищої величини.  Відвідайти http://www.aginukraine.com/uintro.htm для більш інформації.

 Ad # AAIU 2004-10-01

   

Звязки для вас і вашої родини (дивіться також цю секцію у інших видання):

Ukrainian State Center for testing and prognosing
of equipment and technologies for agricultural production
(UkrCTT)

http://www.aginukraine.com/UkrCTT/index.html 

   

Український Державний Центр по випробуванню і 

прогнозуванню техніки і технологій для 

сільськогосподарського виробництва (УкрЦВТ)

http://www.aginukraine.com/UkrCTT/uindex.htm

   

Astronomy in Ukraine

Астрономія в Україні

http://www.mao.kiev.ua/mao-2004/ 

   

National Academy of Sciences of Ukraine

Main Astronomical Observatory

Головна астрономічна обсерваторія
Національної академії наук України

http://www.mao.kiev.ua/  

   

Solar and lunar eclipses

Сонячне та місячне затемнення
http://sunearth.gsfc.nasa.gov/eclipse/eclipse.html 

   

Canadian Space Agency
Канадське Агентство на Космос
www.space.gc.ca 
http://www.space.gc.ca/asc/eng/default.asp 

   

Canadian Light Source Inc.
Canada's national facility for synchrotron light research
www.lightsource.ca 

   

Johnson Space Center – NASA
Джонсон Космічний Центр – NASA
www.jsc.nasa.gov

   

Canada-France - Hawaii Telescope
Канада-Франція Гаваї Телескоп 
www.cfht.hawaii.edu

   

Gemini Observatory
www.gemini.edu 

   

HubbleSite
www.hubblesite.org

   

Hubble European Space Agency Information Centre (HEIC).
http://www.spacetelescope.org/

   

Spitzer Space Telescope
www.spitzer.caltech.edu

   

Astronomy Department at the California Institute of Technology.

http://www.astro.caltech.edu/

   

Becquet.com at  http://www.becquet.ca/  offers IT services such as website development, data  base organization, data base management and technical  support.   Ad # AAIU 2004-10-02
   

    

   
Аби допомогти нам наслідувати відповіді до реклами та новини,
просимо цитуйти Ad №  контактуючи рекламувичам, чи скажіть що ви прочитали новину у Сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість в Україні або он-лайн при www.aginukraine.com .
   

Молитва для дітей

ВЕЛИЧАННЯ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ

Уповання наше             –          Отець
Прибіжище наше          –          Син
і покровитель наш         –          Дух Святий
Тройце Свята
Боже наш, слава Тобі 

   

Children’s prayer

GLORIFICATION OF THE BLESSED TRINITY

The Father is our Hope;
The Son is our Refuge;
The Holy Spirit is our Protector.
O Most Holy Trinity,
Our God, Glory be to you!

   

   

Advertise with Agriculture and Agri-industry in Ukraine and Aginukraine.com. 

Distribution of the  newsletter Agriculture and Agri-industry in Ukraine is through a selected electronic database and online with www.aginukraine.com

You can include in your advertisement with Agriculture and Agri-industry in Ukraine pictures and your Canadian, Ukrainian and other contact information together with a link to your website.  This may be something that could enhance the work you are doing in Ukraine and neighboring countries, to test the market or to gain entry to the market.  Or contact http://www.aginukraine.com/contact.html with your promotional requirements if such demand a wider promotional activity.                            Ad # AAIU 2004-10-03
   

Україна, Україна
Чому
Твої мати
Плачуть
Жорстокі сили 
Убивають
Серце чи 
Надію
Лишаючи
Твої діти
В могилі 
Чи
Без надії                       Стефанюк Б. 
Жовтень 2004

In order to help us track responses to ads and news stories, you are requested to provide the Ad #  when contacting advertisers, or indicate you read the news story in Agriculture and Agri-industry in Ukraine or online at www.aginukraine.com .

Передайте нам ваше мислення про ций е-журнал.  Ми раді чути від вас. Зворотний Зв’язок

ISSN 1710-7474 

Видавець: Бернард Стефанюк

   

№ 5 – 5th Avenue North  
Box 20006 Yorkton, Saskatchewan  Canada S3N 4A9
Телефон: (306) 783-2425  Факс: (306) 782-1595 
Е-пошта: bernie.steph@aginukraine.com    Веб сайт: www.aginukraine.com 

Бернард Стефанюк (Йорктон),  Михайло Прилуцький (Київ), Лада Прилуцька (Київ)
Матеріал у ций журнал забезпечується для інформації загального характеру тільки. 
Будь ласка зверніться внизу до звязків Юридичне (і авторське право) та Політики 
Таємності
для дальшої інформації.

    


Юридичне - Політики Таємності - Остання зміна February 22, 2005 by Becquet's Custom Programming