Aginukraine.com
English Version

Новини | Головна | Контакт | Зворотний Звязок

Новини

   

Е-ЖУРНАЛ Сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість в Україні

Видання №2 Червень 2004, ISSN 1710-7474

Ций е-журнал публікується на www.aginukraine.com  у підтримці завдання їхне Висловлення мети ( http://www.aginukraine.com/umission.htm ), щоб підняти обізнаність сільськогосподарської та ферми/сільські питання в Україні, та щоб забезпечити форум для практичної інформації на різновиді тем такі як управління для ферми, зерна та домашної худоби, маркетинг, фермерьске устаткування, фермерьскі будинки, та винахідливу інформацію.  Ций е-журнал також забезпечує засоби для реклами та поширення рекламну інформацію спрямовуване до тих зайняті у сільське господарство ма сільсько-господарської промисловість з фокусом на Україну.

Співробітники запрошені подати статті (англійською та/або українською), включаючи фотографії, щоб розглянути статті для публікації.  Співробітник буде визнаний у статті та стаття буде підлягати політиці авторського права та політиці таємності www.aginukraine.com .

Передова стаття

Україна вступила дорогою ринкових реформ, що забезпечить економічну незалежність і за допомогою цього зміцнить політичну незалежність. Українська територіальна, політична та економічна цілістність повина бути захищена та мати успіх.

Фермері головна підпора країни. До цієї підпори причепленні й належні другі сектори економії. Як іде фермерсьтво так іде країна. Для України це має навіть більше значення. Українські фермері не тільке важні до Української економії, але теж до Українське сувереність.

Поздоровлення фермерам України.

Виставки

 

Сільськогосподарська біотехнологія Міжнародна Кельн, Німеччина -  вересень 12-15, 2004

Agricultural Biotechnology International - Cologne, Germany -  September 12-15, 2004

www.abic2004.org

 

Інгредієнти здоровя' Японія (Japan) 2004 - жовтень 5-7, 2004

Health Ingredients Japan 2004б October 5-7, 2004  

http://www.hijapan.info/en/index.html

 

Китай Високотехнологічний Ярмарок 2004 - жовтень 12-17, 2004

China High-Tech Fair 2004 October 12-17, 2004

http://www.chtf.com/english/index.jsp

 

10тий Світовий Конгрес на Анаеробне Травлення 2004

10th World Congress on Anaerobic Digestion 2004

http://www.ad2004montreal.org/01-main_e.html

Монреаль - серпень 29-вересень 2, 2004 - Національна Дослідницька Рада Канади організує 10тий Світовий Конгрес на Анаеробне Травлення (AD10-2004) під піклуванням Міжнародної Водної Асоціації   http://www.iwra.siu.edu/

 

Аби допомогти нам наслідувати відповіді до реклами та новини, просимо передайти Ad №  контактуючи рекламувичам, чи скажіть що ви прочитали новину у Сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість в Україні або он-лайн при www.aginukraine.com .

 

Aginukraine.com представляє службу для он-лайнове рекламування

Aginukraine.com працює підтримувати цю службу як ефективний маркетинг інструмент дозволити особам та ділам прямо внести до списку на продаж свої доми, комерційне нерухоме майно, котеджі, ферми, машини, човни, обладнання, будівельне устаткування, фермерьске устаткування, зерно, домашної худоби та інші пункти вищої величини.  Відвідайти http://www.aginukraine.com/uintro.htm для більш інформації.  Ad # AAIU 2004-06-01

 

Звязки для вас і вашої родини
   

Міністерство аграної політики України

http://www.minagro.kiev.ua/
   

Ministry of agrarian policy of Ukraine

http://www.minagro.kiev.ua/newenglish/index.html 
   

Центральна виборча комісія

http://www.cvk.ukrpack.net 
    

Central election commission of Ukraine

http://www.cvk.ukrpack.net/Eng/indexCEC.htm 
   

SpaceShipOne перша приватна керована місія в космос

www.scaled.com
   

Наші діти  Our Children

http://nashi.ca

Ukrainian Archives and News
http://uanews.tv/ 

http://obraz.uanews.tv/ 

Релігійне
http://religion.uanews.tv/
Priests for Life
http://www.priestsforlife.org/index.html

Релігійно-інформаційна служба України
http://www.risu.org.ua/ukr/

Religious Information Service of Ukraine
www.risu.org.ua

Українська академія аграрних наук
http://www.aginukraine.com/UAAS/uindex.htm

Діловий Довідник на Організації Об'єднаних націй Розвитку Бізнес

United Nations Development Business (UNDB) website  
http://www.devbusiness.com/

Becquet.com at  http://www.becquet.ca/  offers IT services such as website development, data  base organization, data base management and technical  support.     Ad # AAIU 2004-06-02

Молитва для дітей

Ангели Божий  

Хоронителю мій

Все при мені сті

Врано вечір вдень вночи

Будь мені все до помочи

Стережи душе і тіло моє

І провадь до життя вічного

Амінь

Advertise with Agriculture and Agri-industry in Ukraine and Aginukraine.com.  

Distribution of the  newsletter Agriculture and Agri-industry in Ukraine is through a selected electronic database and online with www.aginukraine.com

You can include in your advertisement with Agriculture and Agri-industry in Ukraine pictures and your Canadian, Ukrainian and other contact information together with a link to your website.  This may be something that could enhance the work you are doing in Ukraine and neighboring countries, to test the market or to gain entry to the market.  Or contact http://www.aginukraine.com/contact.html with your promotional requirements if such demand a wider promotional activity.                       Ad # AAIU 2004-06-03

Молода 19 річня канадка українського походження тренер конів навчає три річного коня (gelding - ґелдийґ).  Вона спочатку ходячи веде всі коні у круглім загону де вона також робить інше тренування.

Наступні фотографії є того же коня але тут вона старається щоб кінь привик до ії ваги тіла для перший раз.  У останніх двох фотографії, вона отримує першу їзду на цього коня.  Її мата кличе її "horse whisperer нашіптувач коней" (особа з спеціальним зв'язком з кіньми).  Вона виховує коней для інших заробити гроші заплатити її шлях через університет. Вона хоче бути ветеринаром.Приклад технології для твариництво

Мабуть так, що фермері підсвідомо знають як продукувати  -  щоб виростити їхні зерно та вирощувати їхню домашну худобу. Знаня передається з генерації до генерації, і через пробу та дослідження або виховання та освіту.  Фермері голодні для знання обшукане через читання, семінари, відстаньі курси підвищення кваліфікації у управлінні або практичні курси як зварювання та ремонтування, штучне запліднення тварин і так далі.  Фермері також нетерплячі віддати свої сини та дочки до сільськогосподарських університетів та технічних шкіл.  Але, фермері  так добре  продуктують що часто невідповідність виникає у постачанні, також часом роздратованне урядовою політикою, корпоративним контрольом над ринком або ринковним невпевненість.

Фермері можуть та і працювали разом здійснити деякий вплив над ринком та об'єднали їхні зусилля з сусіднами діловими власниками.  Wynyard Feedlot Ltd. була така справа.  Wynyard Feedlot Ltd. організувався у 1969р. в результаті зменшені ціни для зерна та забагато зерна.  Фермері захотіли мати можливість збути їхнє зерно та також отримати правильну вартість.  Було вирішене побудувати годівельного загону (feedlot фідлот) щоб таким чином зерно вирощене у районі могло збутися через вирощення худоби. 

Фермері району та ділові власники встановили бізнес як обмежена корпорація.  Акції були продані щоб зібрати гроші покрити вартості будівництва.  Банкова кредитна лінія покрила потрібні діючі грошіі.  Воно було забезпечене майном корпорації та гарантіями акціонерами.  Акціонери обрали правління спостерігати будівництво та функціювання годівельного загону.  Менеджер та працівники були найняті для і будівництво і пізніше функціювання годівельного загону.

Годівельний загон забезпечував акціонерам ринок для їхний зерновий корм та відгодовельну худобу. Годівельний загон купував відгодовельну худобу та годував худобу до ринкової ваги як свою власну. Годівельний загон також годував тварин які фермері та ділові люди мали або купували та ставили в годівельному загону, та був заплачений на базу кожного фунту збільшення ваги.  Це було та є відоме як годувення на замовлення. Годівельний загон мав місткість вілгодувати 2000 голів при одному разі.

Wynyard Feedlot Ltd. знаходилось при головному шляху на схід  від м. Винярд (Wynyard), провінція Саскачеван.  Його акціонери були головним чином з сусідніх громад Дийфо (Dafoe), Мозарт (Mozart), Вишарт (Wishart), Елфрос (Elfros) та Фоам Лийк (Foam Lake), регіон фермерства змішаного зерна та худоби.

Відхилення яке годівельний загон мусів перейти з початку у своє діяльності було втручання федерального канадського уряду у 1971р. з однією річною програмою через яке фермері були заплачені не сіяти пшеницю та ячменю але лишати поле під паром.  Цю програму знали як ЛІФТ або Нижчі Переобліки Для Завтра Програма.  Федеральний уряд використав літаків щоб брати інфрачервоні фотографії із поля у західні Канаді перевірити площі землі під паром які заявляли фермері у їхніх застосування для платежу під програмою.  Це була програма яку фермері не нетерплячо отримували.  Карикатура у газетах при часі показала канадського пілота повітряних сил наказаний щоб виявляти тільки його назву, розряд та порядковий номер якби він був вистрілений вниз (фермерами).   Було не довго перед однією з причин годівельний загон був побудований, невідповідність у постачанні зерна, було більше не присутне, та кошти на зерновий корм до годівельного загону збільшилось.

Інше відхилення яке годівельний загон мусів перейти це незвичайні високі процентні ставки на своє  лінії кредиту у 1980 та 1981.  Процентні ставки простягалися 22 проценту та стали найбільш дорого видатком попереду навіть праці та зерновий корм.  Акціонери були закликані на гарантії до банку, котрі гарантії були заплачені, майно годівельного загону продане та бізнес закритий.

Наступні фотографії показують годівельного загону працюючи приблизно 1979р, у тому числі устаткування, на-місці менеджера мешкання та технологія того часу.

(Бернард Стефанюк був членом управління і мав акції в годівельному загону)

 

In order to help us track responses to ads and news stories, you are requested to provide the Ad #

when contacting advertisers, or indicate you read the news story in Agriculture and Agri-industry in Ukraine or online at www.aginukraine.com .

Передайте нам ваше мислення про ций е-журнал.  Ми раді чути від вас. Зворотний Звязок

ISSN 1710-7474

Видавець: Бернард Стефанюк

Suite 1 31 Broadway Street East 
Box 20006 Yorkton, Saskatchewan  Canada S3N 4A9
Telephone: (306) 783-2425  Fax: (306) 782-1595
Е-пошта: bernie.steph@aginukraine.com    Веб сайт: www.aginukraine.com

Бернард Стефанюк (Йорктон),  Михайло Прилуцький (Київ), Лада Прилуцька (Київ)

Звязки до третьих партійних веб-сторінків, забезпечуються для інформаційних призначення тільки та є не підтвердження таких веб-сторінків.  Це - ваша відповідальність використати такі процедури та перевірки як треба для вашого захисту, щоб перевірити точність інформації ви доступили та щоб перевірити політики таких сторінків на таємності та збирання інформаційнії.

Ваше користування статтями новини, інформацію та звязків є при ваш власний розсуд та ризик. Aginukraine.com не повинен бути влаштований відповідальнісьтю для будь-якої втрати або шкоди чи безпосередне або випливаюче.

Матеріал у ций журнал забезпечується для інформації загального характеру тільки.

Авторське право  http://www.aginukraine.com/ulegal.htm

Політика таємності  http://www.aginukraine.com/uprivacy.htm

   


Юридичне - Політики Таємності - Остання зміна August 01, 2004 by Becquet's Custom Programming