Aginukraine.com
English Version

Новини | Головна | Контакт | Зворотний Зв’язок

Новини


Е
-ЖУРНАЛ Сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість в Україні

Видання №4 Серпень 2004, ISSN 1710-7474

Ций е-журнал публікується на www.aginukraine.com  у підтримці завдання їхне Висловлення мети ( http://www.aginukraine.com/umission.htm ), щоб підняти обізнаність сільськогосподарської та ферми/сільські питання в Україні, та щоб забезпечити форум для практичної інформації на різновиді тем такі як управління для ферми, зерна та домашної худоби, маркетинг, фермерьске устаткування, фермерьскі будинки, та винахідливу інформацію.  Ций е-журнал також забезпечує засоби для реклами та поширення рекламну інформацію спрямовуване до тих зайняті у сільське господарство ма сільсько-господарської промисловість з фокусом на Україну. 

Співробітники запрошені подати статті (англійською та/або українською), включаючи фотографії, щоб розглянути статті для публікації.  Співробітник буде визнаний у статті та стаття буде підлягати політиці авторського права та політиці таємності www.aginukraine.com 

УКРАЇНСЬКИЙ ПРЕЗИДЕНТ НАКЛАВ ЗАБОРОНУ НА ЗАКОН ЯКИЙ ПРОДОВЖИВ ЗАБОРОНУ ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ДОКИ 2007. Президент Kuchma наклав заборону на закон який продовжив заборону продаж землі доки 1 січня 2007, українські агентства новин звітовали 8ого липень. Останній місяць, Верховна Рада внесла зміни в Земельний Код, продовжили заборона на купівлі та продажі сільськогосподарської землі для громадян та юридичних осіб до 1 січня 2007. Згідно з поточним Земельним Кодом, мораторій закінчує 1 січня 2005.   RFE/RL NEWSLINE Vol. 8, No. 129, Part II, 9 July 2004 Copyright (c) 2004. RFE/RL, Inc. Reprinted with the permission of Radio Free Europe/Radio Liberty, 1201 Connecticut Ave., N.W. Washington DC 20036. www.rferl.org 

 

УРЯД ПРОГНОЗУЄ ВРОЖАЙ ПРОДОВОЛЬЧОГО ЗЕРНА В ПОТОЧНОМУ РОЦІ НА РІВНІ 32-35 МІЛЬЙОНІВ ТОНН

КИЇВ, 28 липня. (Олександр Хорольський - Укрінформ). Урожай продовольчого зерна в Україні в поточному році передбачається на рівні 32-35 млн тонн. Про це повідомив, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду, Прем'єр-міністр України Віктор Янукович. "14 мільйонів тонн зерна, які ми зібрали на сьогодні, - це ще менше половини, бо приблизно ми плануємо отримати цього року близько 32-35 мільйонів тонн", - підкреслив він.
    

Водночас Віктор Янукович приділив увагу питанню якості зерна, яка, за його словами, має відповідати світовим стандартам. "Ми розуміємо, що цього року ми будемо експортувати зерно, і треба зробити так, щоб не повторилася ситуація 2002 року, коли зерно експортувалося, а село було фактично пограбоване", - підкреслив Прем'єр-міністр. При цьому він зазначив, що кожен голова обласної та районної держадміністрації має тримати на особистому контролі зв'язок з товаровиробниками, щоб активно втручатися в питання цінової політики. "Це персональна відповідальність кожного керівника району чи області", - наголосив Прем'єр-міністр.
    вх      
 28.07.2004 11:07

 

КРИМСЬКІ ВЧЕНІ-ВИНОРОБИ ВИНАЙШЛИ АНТИОКСИДАНТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
    
СІМФЕРОПОЛЬ, 28 липня. (Укрінформ). Учені кримського інституту вина й виноробства  „Магарач” (м. Ялта) розробили унікальну технологію отримання з винограду концентрованого напою, що зберігає у собі всі корисні властивості та компоненти, однак не містить спирту й цукру. 


Як повідомив член Кримського відділення Академії технологічних наук України Віктор Загоруйко, отриманий концентрат є потужним антиоксидантом нового покоління, що містить комплекс поліфенолів винограду „Каберне-Совіньйон” і має істотні переваги над іншими антиоксидантами, що існують сьогодні на міжнародному ринку.
   

„Якщо у літрі вина лише один грам діючої речовини, корисної для організму людини, а все інше - вода, цукор, спирт та рештки, то у новому напої 20 грамів діючої речовини на літр концентрату”, - зазначив Віктор Загоруйко.
   

На думку фахівців академії, нове технологічне досягнення є найважливішим інноваційним продуктом закладу і має великі перспективи на міжнародному ринку.
   

Поліфенол - речовина з кісточок винограду, яка сповільнює процеси старіння, попереджає серцево-судинні захворювання, підвищує тонус. Окрім того, застосування поліфенолів винограду включено до комплексу заходів санаторно-курортного лікування, затверджених Міністерством охорони здоров'я України.
    вх   
 28.07.2004 10:12

 

ХАРКІВСЬКИЙ ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД НАЛАГОДИВ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СВОЇХ ТРАКТОРІВ У МОСКОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
ХАРКІВ, 26 липня. (Леонід Пилипенко - Укрінформ). Харківський тракторний завод за підтримки російських партнерів налагодив гарантійне обслуговування своїх тракторів у Московській області, повідомляє кореспондент Укрінформу.


За словами голови правління відкритого акціонерного товариства  "ХТЗ" Петра Тодорова, для заводу важливий курс на створення в Російській Федерації спільних підприємств з обслуговування тракторів харківського виробництва. І таке підприємство вже існує  - це ТОВ  "Агротехсервіс" у місті Пушкіно Московської області. Воно успішно займається постачанням сільгоспвиробників запасними частинами до тракторів ХТЗ, а відтепер - і гарантійним обслуговуванням техніки Харківського тракторного заводу.


Нині, підкреслив Петро Тодоров, Харківський тракторний завод спільно з російськими партнерами шукають оптимальні шляхи забезпечення українською технікою російських сільгоспвиробників. Вирішенню цього завдання сприяє організація спільного виробництва моделей машин ХТЗ з використанням російських комплектуючих.


Сьогодні вже можна сказати, що ХТЗ спільно з Ярославським моторним заводом (Росія) вирішили конструкторські та технологічні питання зі складання гусеничних та колісних тракторів харківського виробництва з використанням дизеля ЯМЗ-236Д. Вже ведеться спільне виробництво тракторів ХТЗ з двигунами ЯМЗ у відкритих акціонерних товариствах  "Погрузчик" Орловської області,  "Тулаагроресурс" Тульської області і  "Муромтепловоз" Володимирської області, у Волоконівському районі Бєлгородської області РФ.
    вх
 26.07.2004 13:01

 

УГОДУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО УКЛАЛИ МІЖ СОБОЮ МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ТА ОДЕСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ
   
ОДЕСА, 27 липня. /Володимир Новак - Укрінформ/. Коло урядових установ, з якими південний регіон має спільні інтереси і конкретні заходи діяльності на найближчі два роки, поповнилось новим впливовим адресатом,  повідомляє кореспондент Укрінформу. Сьогодні Міністерство аграрної політики України та Одеська обласна державна адміністрація уклали угоду про співробітництво у сфері розвитку агропромислового комплексу та реформування аграрного сектора економіки степового краю на 2004-2005 роки. Свої підписи під цим документом поставили міністр агрополітики України Віктор Слаута і голова облдержадміністрації Сергій Гриневецький. 

 

Угоду укладено з метою підвищення економічної ефективності функціонування агропромислового комплексу регіону, впровадження інноваційної моделі розвитку, мобілізації й об'єднання інтелектуальних, організаційних, матеріально-технічних, фінансових ресурсів. Сторони мають намір здійснювати співробітництво на основі сприяння перебудові економічних та фінансово-кредитних відносин на селі. На базі Одеського державного аграрного університету намічається підготовка спеціалістів з таких спеціальностей, як земельний кадастр, оцінка земель, охорона та використання земельних ресурсів, геодезія, захист грунтів. 

 

Мінагрополітики, зокрема, зобов'язалося компенсувати витрати на закладення та догляд за молодими садами, виноградниками та ягідниками; відшкодувати витрати сільгосптоваровиробників усіх форм власності за побудовані на селі об'єкти соціальної сфери; частково відшкодувати сортові надбавки за придбане елітне насіння, здешевлення кредитів; сприяти відкриттю нових спеціальностей у навчальних закладах та ін. Одеська обласна державна адміністрація для впровадження у виробництво сучасних агротехнологій та з метою підтримки сільгосптоваровиробників виділяє з обласного бюджету 11 млн грн на фінансування цільових регіональних програм: "Агрохімікати", "Насіння", "Мікрозрошення", "Модернізація зернозбиральної техніки", "Племінна справа в тваринництві. Крім того облдержадміністрація сприяє роботі державних аграрних науково-виробничих підприємств і організацій.
 

Окремими пунктами угоди стали домовленості щодо розвитку тваринництва в Одеській області. Як підкреслив Сергій Гриневецький, підписання угоди дає гарантії як виробникам, так й інвесторам.  Міністр агрополітики Віктор Слаута поздоровив регіон з намолотом 2 500 000 тонн зерна та наголосив, що аграрну політику не можна проводити на Хрещатику, саме тому підписання Угоди про співробітництво з Одеською областю повинно сприяти налагодженню активних контактів з регіонами щодо взаємокорисної співпраці для розвитку сільського господарства та законодавчої бази у цій сфері.
    вх   
 27.07.2004 14:51

 

Виставки

 

AGROPRODEXPO'2004 

The 7th Kazakhstan International Exhibition of agriculture and food industry, October 28-30, 2004, Congress-Hall, Astana, Kazakhstan.  http://www.exhibitions.kz/index1.php?file=agroprodexpo http://www.worldfood.iteca.kz/en/2004/desc/  e-mail: expo@astanet.kz 

 

АГРОПРОДЕКСПО – 2004 

7ма Казахстанска Міжнародна Виставка сільське господарства та продовольства, жовтня 28-30, 2004, Конгрес-Зал, Астана, Республика Казахстан.

http://www.exhibitions.kz/index.php?file=agroprodexpo 

http://www.worldfood.iteca.kz/ru/2004/desc/  е-пошта expo@astanet.kz 

 

Bosnia-Herzegovina General BH Fair ZEPS, September 28 to October 3, 2004.

http://www.zeps.com/ ; http://www.zeps.com/english/ 

 

Боснія-Герцеговина Генеральний BH Ярмарок ZEPS, вересень 28 до жовтня 3, 2004 http://www.zeps.com/ ; http://www.zeps.com/english/ 

http://ats.agr.ca/events/events_europe-e.htm#Ukraine 

Велика делегація Казахстану відвідує виставку Western Canada Farm Progress Show (Західний Канадський Фермерьский Прогрес Шов) 

Велика делегація 25 хлібороби та представників агентства до оренди з Казахстану відвідали Western Canada Farm Progress Show (WCFPS), червень 16-18, 2004 у місто Реджіна, провінція Саскачеван.  Представник Канадського Посольства з Казахстану та представник Світового Банку - Міністерство Середовищного Захисту  з Казахстану також відвідали виставку. 

Фермері у Казахстані шукають сучасне устаткування та можливості зберігання зерна. Виставку (WCFPS) дала нагоду розглянути устаткування та зустрічатися з представниками сільське-промисловості з Канади та інших країн.


Один із плюшільки яка виробляє фірма Apollo Machine and Products Ltd на показі при WCFPS. 

Сайран Буканов із “Каркен” агрофірми ЖШС, Костанайської области, Казахстан, дивиться на зразки кормушки плюшільрованої та на плюшільки з Доном Свансином із фірми Apollo Machine and Products Ltd (Аполлон Машина та Продукти Лтд) із місто Саскатун, провінція Саскачеван.  


Основне до їхньої присутності на виставці було Міжнародне Приймання 17 червня, 2004.

  

  

Декілька членів делегації з українського походження.  Є певно багато подібності у процесі та зміни фермері та агро-промисловість у обидва країнах переживають, та відповідна нагода довідатися з та підтримати один одного.  Ще далі інформацію для публікацію вітає ций е-журнал.

  

Aginukraine.com представляє службу для он-лайнове рекламування

Aginukraine.com працює підтримувати цю службу як ефективний маркетинг інструмент дозволити особам та ділам прямо внести до списку на продаж свої доми, комерційне нерухоме майно, котеджі, ферми, машини, човни, обладнання, будівельне устаткування, фермерьске устаткування, зерно, домашної худоби та інші пункти вищої величини.  Відвідайти http://www.aginukraine.com/uintro.htm для більш інформації. 

 Ad # AAIU 2004-08-01

 

Звязки для вас і вашої родини (дивіться також цю секцію у інших видання):  

 

Exit poll for Ukraine’s presidential election, October 31, 2004

Громадська думка

http://www.exitpoll.org.ua/ 

 

Shevchenko Scientific Society of America

http://www.shevchenko.org/ 

                        

FC Shakhtar Donetsk
http://www.uefa.com/magazine/news/Kind=8/newsId=215281.html 

Обласні карти України
http://www.aginukraine.com/UAAS/maps/uindex.htm 
Oblast map of Ukraine
http://www.aginukraine.com/UAAS/maps/index.html 

Musee Ukraina Museum
http://www.mum.ca 

Prairie Centre for the Study of Ukrainian Heritage
www.usask.ca/stm/pcuh 
Центр Дослідження Українсьої Спадщини 
http://www.usask.ca/stm/pcuh/ukrainian/ukrainian_frame.htm 

Ivan Franko National University of L'viv 
http://www.franko.lviv.ua 
Львівський національний університет імені Івана Франка 
http://www.franko.lviv.ua/indexu.html 

National University of Kyiv-Mohyla Academy 
http://www.ukma.kiev.ua/ 
Національний університет Києво-Могилянська академія
http://www.ukma.kiev.ua/ 

National Taras Shevchenko University of Kyiv
http://www.univ.kiev.ua/eng/ 
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
http://www.univ.kiev.ua/ukr/ 

National University “L’vivs’ka Polytechnika”
http://www.polynet.lviv.ua/index.html.en 
Національний університет "Львівська політехніка" 
http://www.polynet.lviv.ua/ 
www.lp.edu.ua 

National Agricultural University, Kyiv
http://eng.nauu.kiev.ua/ 
Національний аграрний університет 
http://www.nauu.kiev.ua/ 

National University of Ostroh Academy, Ostroh, Rivne region
http://www.uosa.uar.net/proba/index_en.php 
Нацiональний унiверситет "Острозька академiя" 
http://www.uosa.uar.net/ 

Sums’kyi State University
http://www.sumdu.edu.ua/eng/ 
Сумський державний унiверситет 
http://www.sumdu.edu.ua/ua/ 

Zaporiz’kyi State University
http://www.zsu.edu.ua/ 
Запорізький державний університет 
http://www.zsu.edu.ua/?lang=ukr 

Ukrainian Catholic University
http://www.ucu.edu.ua/index.php 
Український Католицький Університет
http://www.ucu.edu.ua/index.php?l=ua 
http://www.ucu.edu.ua 

Канадські ваги зерна бушелі на метричного тонна

Зерно

Бушелі/ метрична тонна Фунти/Бушель
Пшениця 36.7437 60
Соя (соєвий біб) 36.7437 60
Горох 36.7437 60
Жито 39.3682 56
Льон 39.3682 56
Кукурудза 39.3682 56
Сорго 39.3682 56

Рапс – рапсове насіння

(ріпак – ріпакове насіння)

44.0924 50
Гірчиця 44.0924 50
Ячмінь 45.9296 48
Гречка 45.9296 48
Рис 48.9912 45
Овес  64.8418 34
Соняшник 73.4873 30
2,204.62 фунт = 1 метрична тонна
2.2046 фунт = 1 кілограм

Носівська селекційна й дослідна станція, Носівка, Чернігівська область. circa 1994

  

Becquet.com at  http://www.becquet.ca/  offers IT services such as website development, data  base organization, data base management and technical  support.   Ad # AAIU 2004-08-02

 

Аби допомогти нам наслідувати відповіді до реклами та новини, просимо цитуйти Ad №  контактуючи рекламувичам, чи скажіть що ви прочитали новину у Сільське господарство ма сільсько-господарська промисловість в Україні або он-лайн при www.aginukraine.com .

 

 • Пропонує повну лінію портативного та постійно установлені освітлення
 • Портативність Magna-Lite заощаджує фермерів проводити проводку на кожну штуку обладнання що транспортується уночі та дає водіям грузових машин збільшений захист.
 • Виробник зробленної на замовлення збруї з проводків та світла для Оригінального Виробника Устаткування (OEM) промисловість фермерьскої обладнання.
 • http://www.magnaliteltd.com/ 
 • Box 1647
  Altona MB R0G 0B0
  Canada
  Phone (204) 324-9506
  Fax: (204) 324-9507
  Email: dannick@mts.net 
 • Цитуйти Ad # AAIU 2004-08-03

Молитва для дітей

Шість правд віри

Перше, є один Бог що все сотворив і всім управляє.
Друге, що Бог є справедливий Суддя котрий за добре нагороджує а за зло карає.
Трете, що є три Божі Особи: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий, а разом Пресвята Тройця.
Четверти, Син Божий став чоловіком і вмер на хресті задля нашого спасення.
П
яти, душа людська є безсмертна.
Шести, ласка Божа до спасення конечно потрібна. 

Молода 11 річня канадка українського походження, Галя, грає мячовий грій софтбал (також назвається фастбал) в позиції задним уловлювачом (баккатчур).

100_0067a.jpg (45314 bytes)

100_0078a.jpg (79419 bytes)

100_0081a.jpg (29744 bytes)

 

Advertise with Agriculture and Agri-industry in Ukraine and Aginukraine.com.  

Distribution of the  newsletter Agriculture and Agri-industry in Ukraine is through a selected electronic database and online with www.aginukraine.com

You can include in your advertisement with Agriculture and Agri-industry in Ukraine pictures and your Canadian, Ukrainian and other contact information together with a link to your website.  This may be something that could enhance the work you are doing in Ukraine and neighboring countries, to test the market or to gain entry to the market.  Or contact http://www.aginukraine.com/contact.html with your promotional requirements if such demand a wider promotional activity.                            Ad # AAIU 2004-08-04

In order to help us track responses to ads and news stories, you are requested to provide the Ad #  when contacting advertisers, or indicate you read the news story in Agriculture and Agri-industry in Ukraine or online at www.aginukraine.com

Божа літна краса 

Коло хати

aug23.jpg (707968 bytes) aug27.jpg (533622 bytes) aug5.jpg (501248 bytes)

aug3.jpg (499605 bytes)

Червоний мак 

Садок вишневий коло хати

aug6.jpg (700023 bytes)
aug9.jpg (528481 bytes) aug10.jpg (411457 bytes) aug11.jpg (509716 bytes)
aug12.jpg (417814 bytes) aug13.jpg (713922 bytes) aug20.jpg (565704 bytes)
Передайте нам ваше мислення про ций е-журнал.  Ми раді чути від вас. Зворотний Зв’язок

  

ISSN 1710-7474

 

Видавець: Бернард Стефанюк

 

Suite 1 – 31 Broadway Street East  
Box 20006 Yorkton, Saskatchewan  Canada S3N 4A9
Telephone: (306) 783-2425  Fax: (306) 782-1595  
Е-пошта: bernie.steph@aginukraine.com    Веб сайт: www.aginukraine.com 

Бернард Стефанюк (Йорктон),  Михайло Прилуцький (Київ), Лада Прилуцька (Київ)

Матеріал у ций журнал забезпечується для інформації загального характеру тільки.  
Будь ласка зверніться внизу до звязків Юридичне та Політики Таємності для дальшої інформації.

   


Юридичне - Політики Таємності - Остання зміна September 26, 2004 by Becquet's Custom Programming